اصفهان-پل شهرستان-خیابان بازارچه- مجتمع اداری سینا
  • تلفن تماس 03132619330

  • آدرس ایمیل

دیدنی های جاذبه گردشگری ترکیه

تور لحظه آخری

به نام خدا

تور لحظه آخری استانبول

همانطور که می دانید ترکیه دارای اماکن دیدنی بسیار زیبایی است  و شهرهای توریستی این کشور را به  کشوری منحصر به فردتبدیل کرده است .

از این رو، ترکیه هرسال  تعداد مسافران  زیادی را جذب کشور  خود می کند.

مخصوصا برای ما ایرانی ها، سفر به ترکیه  سفری فوق العاده محسوب می شود چرا که با یک پرواز کوتاه به ترکیه، با قیمت مناسب تور ترکیه می توانیم نظاره گر آبی به شفافی کریستال، کوهی به بلندا و سر سبزی کوه های رویا هایمان و مکان های تاریخی باستانی معروف را  باشیم.

در میان جاذبه ها و مکان های دیدنی استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی و دیگر شهر های توریستی ترکیه، توریستانی که از ترکیه بازدید گرده اند به ۱۰ دلیل سفر با تور ترکیه را به توریستان خوش ذوق و خوش سلیقه توصیه می کنند.

تور لحظه آخری ترکیه

تور لحظه آخری ترکیه

۱.غذای بی نظیر ترکیه

با سفر با تور ترکیه خواهید دید که هر منطقه از ترکیه دارای آشپرخانه فرهنگی متفاوتیست و مواد اولیه و سبزیجات استفاده شده در غذا ها مختص هر منطقه است، در ترکیه فرا تر از آنچه که همه از غذای ترکی می دانند ” کباب ترکی و باقلوا ” را خواهید چشید، غذا های دریایی لذیذ و پیش غذا های بسیار خوشمزه و صبحانه های سنتی مفصل ترکیه از چیز هایسست که هر توریستی بعد از سفر با تور ترکیه از آن به خوشی یاد می کند. تور لحظه آخری استانبول

۲.سواحل رویایی و فوق العاده زیبای ترکیه

 

۳.حمام ترکی سنتی ترکیه

تور لحظه آخری ترکیه

تور لحظه آخری ترکیه

۵.بهترین موزه ها در ترکیه

مسجد سلطان احمد

تور لحشه آخری استانبول

تور لحظه آخری استانبول

 

جهت خرید تور های ارزان به ترکیه ، استانبول با سامانه الو ۷۰۳۰ اقدام نمایید.

شماره پاسخگوی ۲۴ ساعته :   ۰۹۱۰۳۶۰۷۰۳۰

 

 

 

تور استانبول مهر ۹۷,تور استانبول از تبریز,تور استانبول لحظه آخری,تور استانبول مرداد ۹۷,تور استانبول تیر ۹۷,تور استانبول مرداد ۹۷,تور استانبول از مشهد,تور استانبول از شیراز,تور استانبول ارزان,تور استانبول قیمت,تور استانبول شهریور ۹۷,تور استانبول تابستان ۹۷,تور استانبول از اصفهان,تور استانبول هتل ۵ ستاره,تور استانبول از تهران,تور استانبول از اهواز,تور استانبول الی گشت,تور استانبول علی بابا,تور استانبول خرداد ۹۷,تور استانبول زمینی

یاحق

مطالب مرتبط

نظرات کاربران