اصفهان-پل شهرستان-خیابان بازارچه- مجتمع اداری سینا
  • تلفن تماس 03132619330

  • آدرس ایمیل

استراحتگاه های سرد کوهستانی مالزی

به نام خدا

استراحتگاه های سرد کوهستانی مالزی

به مناطق سرد کوهستانی مالزی خوش آمدید. این منطقه در محدوده کوهستان اصلی مالزی در ایالت های صباح و ساراواک در شرق مالزی قرار دارد. این کوه ها در اقامتگاه های زیبا برای افرادی که از گرمای حاره ای فراری هستند مناسب می باشد. با میانگین حرارتی ۱۶تا۲۱ درجه سانتیگراد ، کوه ها منطقه ای سر سبز و پهناور، هوای تازه کوهستان و انواع گونه های جانور و گیاهی را ارائه می نمایید.

خرید تور ارزان مالزی

خرید تور ارزان مالزی

تور لحظه آخری مالزی

از کوه ها بالا بیایید

به شهر کوهستانی گنتینگ، شهری هیجان انگیز در میان ابر بیاید و یا به روستایی ساده در فراسو بروید، هردو این مقاصد نقطه شروع ممتاز از نوع خود میباشند. بیایید وپننگ، کوهستان کامرون زیبا و بوکیتگی وروح بخش می باشد.

پارک کینا بالو سایتی از میراث از میراث فرهنگی جهان در دریای چین جنوبی قرار گرفته است.

حال اگر بخواهید در میان کشتزار های چایی یا توت فرنگی قدم بزنید ویا در میان جنگل های مه دار برای رسیدن به انواع گیاهان و جانوران حرکت کنید ویا در میان ابرها برویید، مناطق تفریحی کوهستانی مالزی تجربه ای عالی برای شما فراهم خواهد کرد.

نشاط در کوهستان گنتینگ

سفر ارزان به مالزی

سفر ارزان به مالزی

اگر بدنبال سرگرمی ۲۴ ساعته در کوهستان های خنک هستید، باید به شهر سرگرمی درخشان در کوهستان گنتینگ اشاره کرد. جائی که ۱۸۰۰ متر از سطح دریا بالاتر است و فقط ۱ساعت تا کوالالامپو فاصله دارد، این منطقه تفریحی در بین گردشگران داخلی وخارجی به خاطر ترکیب عالی آرامش و جذابیت های انگیز شناخته شده می باشد.

وقتی ازدامنه تپه به طرف مناطق مرتفع گنتینگ حرکت می کنید، ضرب آهنگ زندگی سریع تر می شود.

شهرک روستایی کوتونگ جایا و منطقه تفریحی آوانا گتینگ آرام در نزدیکی آن به منطقه پر جنب و جوش در قله رهنمون می شود. فراوانی جاذبه های تفریحی مست کننده داخل سالنی و هوای آزاد از کشش های اصلی این شهر در میان ابرها می باشد.

ماجراجویی آسمانی(اسکای ونچر) دست اول که اولین شبیه ساز سقوط آزاد در آسیا می باشد را تجربه کنید این تجربه باعث کارکرد خوب ریه های شما و به مانند بازکردن در چیزی، آدرنالین به بدن شما پمپ خواهد شد و یا در دوران ها سرگیجه خواهید گرفت.

سوار قایق ایتالیایی رومانتیک شوید و یا سوار رولر کوستر شوید تا به دل پیچه بیافتید، به پارک آبی وحشی بروید ویا در رویای دنیای برفی باشید، از راه های بولینگ لذت ببرید و یا از دیوار صخرای ایکس پدیشن با دست و پای باز بالا بروید، گنتینگ به شما هیجان بی پایانی را نوید می دهد.

مشتاقان خوانندگان پاپ، عاشق کارائوکه ای استار خواهند شد زمانی که در پارتی طول شب را در دیسکو تک کلاب۹ می رقصند.

امکانات اقامتی در بالای کوه های گنتینگ فراوان همراه با تعداد زیادی آپارتمان وهتل برای انتخاب از جمله هتل فرست ورلد و پلازا، مشهور ترین مجموعه تفریحی ارتقاء یافته دنیا می باشد.

ترکیب تمام این سرگرمی ها همراه با غذاهای محلی وبین المللی ودکه های نوشابه های غیر الکلی ، دکه های فروش جذاب و خیلی خیلی بیشتر مطمئنا سرگرمی های شهر را با نامش زنده نگه می دارد. سرگرمی های گنتینگ را در جایی دیگر نخواهید داشت. شانس خود را در کازینو دو گنتینگ با وسائل بین المللی مشهور، ویا از گلف لذت ببرید. در اشن شهر هرچه که مایل باشید ، این تپه قول آن را به شما می دهد.

کوهستان کامرون زیبا

تور لحظه آخری مالزی

تور لحظه آخری مالزی

چیز های زیادی برای دیدن و انجام دادن در این کوهستان که بلندترین منطقه تفریحی کوهستانی در مالزی است وجود دارد.

در میان روستای کوچک و پروانه های زیبا، توت فرنگی و مزرعه های پرورش زنبور قدم بزنید ویا از میهمان خانه های سبک تئودر و از مزارع چای دیدن کنید، با زیبایی های ساده روستایی این مکان شمارا فریفته خود می کند.

این مکان در ارتفاع ۱۵۰۰ متری از سطح دریا و ۲ ساعت زمینی از کوالالامپو فاصله دارد. کوهستان کامرون از شهرک های کوچک مشتمل بر رینگلت، تاناراتا،برنیچانگ،ترینگکاپ، کوالاترلا و کامپانگ راجا می شود.

 

ماجراجویی آغاز می شود

حرکت از دامنه تپه به بالا به نوعی ماجراجویی حساب می شود. می توانید از شهر های تاپا ویا از طریق بزرگراه جدید سیم پنگ پولائی به محل برسید. در مسیر تاپا از کنار آبشار طبیعی، چشمه های آب گرم، روستای اورانگ اسلی(مردمان بومی)،معابد مذهبی ، مغازه های سوغاتی فروشی ، مغازه های کنار جاده ای وخیلی چیز های دیگر خواهید دید. توقفی کوتاه در کوالاوو داشته باشید و از پارک طبیعی و چشمه های آب گرم استفاده کنید، در چند یانگ و لاتا اسکندر می بایست به آبشار کوچک و زیبایش اشاره کرد.

تور لحظه آخری مالزی

جهت خرید بلیط های سفر به مالزی و گشت و گذار و دیدن طبیعت خداوند میتوانید با اَلو۷۰۳۰ در تماس باشید.

 

شماره تلفن دفتر در ساعات کاری:

۰۳۱۳۲۶۱۹۳۳۰

شماره همراه در ساعات غیر اداری:(۲۴ ساعته در خدمت تان هستیم)

۰۹۱۰۳۶۰۷۰۳۰

تور لحظه آخری

تور لحظه آخری

همچنین میتوانید جهت خرید تور لحظه آخری مالزی، مشخصات خود را در فرم زیر پرکنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی نمایند.

 

کد امنیتی را وارد کنید: captcha

با تشکر

سامانه خرید بلیط و تور اَلــو۷۰۳۰

 

تور لحظه آخری مالزی،تور لحظه آخری مالزی ارزان،تور لحظه آخری،تورهای لحظه آخر،تورهای ارزان،تور ارزان مالزی،تور مسافرتی ارزان ، سامانه الو۷۰۳۰،سامانه خرید بلیط ارزان اَلو ۷۰۳۰،سامانه خرید بلیط الو هفتاد سی،تور لحظه آخری مالزی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران